راهکارهای نرم افزاری مدیریت رستوران
  نرم افزار رستوران به صاحبان رستوران ها کمک می کند تا کسب و کار خود را به صورت کارآمدتری اداره کنند. به کمک این نرم افزارها، صندوق های قدیمی حذف می شوند و کارکنان می توانند با سرعت بیشتری سفارشات مشتری را دریافت کنند.، اشتباهات در آشپزخانه کاهش پیدا می کنند. مواد اولیه ی مناسب برای تهیه غذا خریداری و تحت کنترل قرار می گیرد و اقلام نامناسب به راحتی از منو حذف و اقلام بهتری جایگزین آن ها می شوند و در نهایت حساب فروش با سرعت بالایی قابل محاسبه و بررسی می باشد.
  نرم افزار رستوران علاوه بر کمک به عملیات روزانه ی مرتبط با اداره ی رستوران، ابزار مناسبی برای حسابداری رستوران خواهد بود و گزارشات مناسبی برای اظهار نامه های مالیاتی و تهیه اطلاعات سود و زیان و اطلاعات لازم برای ثبت دفاتر قانونی را برای صاحبان این کسب و کار ها فراهم می آورد.
  از دیگر مزیت ها نرم افزارهای فروش رستوران در مقایسه با سایر نرم افزار های مالی موجود در بازار، آسان نمودن مدیریت رستوران است. زیرا طراحی این نرم افزار ها به طور اختصاصی برای مدیریت فرآیند های مجموعه های رستورانی و کسب و کار های مشابه رستورانی تهیه شده است و با اجتناب از پیچیدگی های عمومی این نرم افزار ها محیط بسیار ساده ای را برای مکانیزه کردن اغلب فرایند های این مجموعه ها فراهم می آورد.
  راهکارهای تحت وب بهترین راه برای کسب مزیت از تکنولوژی های نوین و ارتقای کارایی و بهره وری سازمان است. راهکارهای تحت وب این فرصت را به شما می دهد که از هرکجای جهان و در هر زمان دلخواه به اطلاعات کسب وکار خود دسترسی داشته باشید. همچنین برای شما صرفه جویی در هزینه و زمان را به همراه دارد و تعامل بین شما و مشتریان را بهبود می بخشد. نرم افزار CRM پیام گستر شما را قادر می سازد به شکلی بسیار روان، کارآمد و پاسخگو بین اطلاعات ارزشمند و ابزارهای هوشمند تعامل برقرار کنید.

  سیستم های مکمل رستوران

  با توجه به محدودیت مدیران جهت حضور تمام وقت در محل رستوران و همچنین نیاز آن ها مبنی بر کنترل در لحظه و اطلاع از گزارشات ثبت شده در نرم افزار فروش رستوران در طول روز، ما را بر این داشت تا با طراحی و تولید یک اپلیکیشن (تحت اندروید و ios) با قابلیت اتصال به نرم افزار رستوران این دغدغه و نیاز مدیران را بر طرف نماییم.

  اپلیکیشن مدیریت رستوران سپیدز

  دغدغه اصلی صاحبان رستوران های زنجیره ای فضایی برای جمع آوری اطلاعات هریک از شعب و تجزیه و تحلیل آنها است. شرکت سپیدز در جهت رفع این دغدغه نرم افزار مدیریت شعب خود را ارئه نموده است. نرم افزاری با هدف کنترل و مدیریت متمرکز شعب

  راهکارهای مدیریت یکپارچه

  با توجه به تنوع رستورانها و کافی شاپ ها و سالن های تهیه غذا و سایر کسب و کارهای مشابه، شرکت سپیدز نرم افزار رستوران خود را در چهار بسته تقسیم بندی کرده، این بسته ها با توجه به الزاماتی مانند وسعت، تعداد صندوقها، تنوع غذا و نوشیدنی، تنوع آشپزخانه و واحد تولید، تنوع انبارها و سالن پذیرایی و موارد موثر دیگر تفکیک شده است.

  بسته های فروش و مدیریت رستوران سپیدز

  راهکارهای تحت ویندوز به قدمت سابقه استفاده از کامپیوتر می رسند و در تمام مسیر پیشرفت های تکنولوژی برنامه نویسی کامپیوتر، عملکرد خود را بهبود داده اند. از طریق این راهکارها روزانه هزاران شرکت در فرآیندهای کاری خود به اطلاعات تعریف شده دسترسی دارند و آنها را به نحوی که از نظر امنیتی مورد اطمینان باشد، ذخیره می کنند. با استفاده از یک کامپیوتر و نرم افزاری که در کسب وکارتان استفاده می کنید، شما یک کاربر راهکار تحت ویندوز به حساب می آیید.

  دلینو؛ سرویس سفارش آنلاین غیرحضوری

   

  ساعت کاری

  شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح - 4 عصر

  پنجشنبه : 8 صبح - 1 عصر

  جمعه : تعطیل

   

  راه های ارتباطی

   آدرس : کرمان، خیابان میرزاآقا خان شمالی، روبروی کوچه شماره 26، مجتمع فردوسی، طبقه اول، واحد اول

  تلفن : 35105-034

  فکس : 32268888-034

  ایمیل :info@behboudnegar.com

   

  خبرنامه بهبودنگر

  برای آگاهی از آخرین خبرهای بهبودنگر می‌توانید عضو خبرنامه شوید